RODO 2018

KorepetycjeMgr

DROGI UŻYTKOWNIKU PORTALU WWW.KOREPETYCJEMGR.PL

 

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. w zakresie przetwarzania danych osobowych zastosowanie znalazło Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO").

 

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka Prywatności, która obejmuje wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako Administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane.

Polityka Prywatności portalu www.korepetycjemgr.pl

Niniejsza polityka ściśle określa sposób gromadzenia, przetwarzania oraz gromadzenia wszelkich danych osobowych. Korzystanie z serwisu www.korepetycjemgr.pl, usług serwisu www.korepetycjemgr.pl jednoznacznie jest akceptacją polityki prywatności.

Administratorem Danych osobowych jest Administracja portalu www.korepetycjemgr.pl, realizującą swoje zlecenia na terenie Polski, oraz poza jej granicami.

Administracja nie zbiera żadnych informacji, nie zapisuje adresów email, nie korzysta z możliwości rejestracji konta na portalu www.korepetycjemgr.pl.

Podawanie swoich danych jest obowiązkowe tylko e jednym miejscu – formularzu kontaktowego. Zapisanie danych osobowych jest tylko i wyłącznie na potrzeby napisania wiadomości do Administracji portalu i ma miejsce tylko i wyłącznie na witrynie (bez zapisywania danych na zapleczu). W żaden sposób dane wpisywane w Formularz kontaktowy, nie są gromadzone, nie są wykorzystywane do innych czynność poza przeznaczeniem – formą kontaktu.

 

Dane Osobowe:

 1. W momencie rejestracji lub wykonywania innych czynności związanych z korzystaniem z serwisu, użytkownik podaje swoje dane osobowe dobrowolnie, na własną odpowiedzialność, wyrażając zgodę na ich przetwarzanie. Wymagane są jedynie te dane, które są niezbędne do prawidłowego działania serwisu, czyli Nazwa i adres email.
 2. Serwis nie przekazuje danych osobowych użytkowników do państw trzecich.
 3. Dane osobowe podane przez użytkownika podczas rejestracji i edycji konta są przetwarzane w celach:
  • kontaktu z Administratorem,
  • przesyłania wiadomości systemowych (np. informacje o usunięciu konta lub ogłoszenia),
  • w celach analitycznych i statystycznych – by Administrator mógł stale poprawiać jakość usług świadczonych w ramach Serwisu i dostosowywać jego funkcjonalności do Twoich potrzeb.
  • w celu świadczenia użytkownikowi usług związanych z prowadzeniem i obsługą ogłoszenia w Serwisie. Podstawą prawną przetwarzania danych wymaganych podczas rejestracji jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy, a w zakresie danych podanych podczas uzupełnienia ogłoszenia – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda;
 1. Ujawnienie danych osobowych użytkownika może nastąpić:
  • na mocy decyzji organu uprawnionego przepisami prawa,
  • w celu ochrony praw przysługujących serwisowi.

 

Technologicznie:

 1. Serwis gromadzi informacje zawarte w logach systemowych (data i czas dodania ogłoszenia, adres IP). Dane te wykorzystywane są w celach technicznych.
 2. Serwis gromadzi dane wykorzystywane przez system statystyk Google Analytics w celach statystycznych.
 3. Pliki cookies są wykorzystywane przez Serwis do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron Serwisu przez użytkowników. Serwis nie wykorzystuje plików cookies do gromadzenia danych osobowych.
 4. Serwis może gromadzić dane demograficzne i profilowe (wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania, zainteresowania itp.) podawane dobrowolnie przy zamieszczaniu ogłoszenia w serwisie. Dane te wykorzystane zostaną w celu badania preferencji użytkowników serwisu, jak również do analiz statystycznych.

 

PRAWA UŻYTKOWNIKÓW

Użytkownikowi przysługują następujące prawa:

 • dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania,
 • usunięcia,
 • ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych,
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Dostęp do bazy danych osobowych użytkowników ma wyłącznie Administrator serwisu.
 2. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej wersji na stronie. Użytkownika obowiązuje aktualna polityka prywatności.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, regulaminu lub korzystania z serwisu, należy skontaktować z Administratorem Serwisu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

ZAPAMIĘTAJ !!!


Każda praca napisana przez nas powinna być wykorzystana tylko i wyłącznie w zgodzie z prawem polskim.
Wykorzystanie materiałów otrzymanych za pośednictwem Portalu www.korepetycjemgr.pl, niezgodnie z prawem,                                                                              będzie zgłaszane odpowiednim instytucjom.
Deklarując się na współpracę, każdy klient jest bezwzględnie obowiązany do przestrzegania polskiego kodeksu karnego,                                                                    ze szczególnym uwzględnieniem art. 115; 272; 273 kk.
Administracja www.korepetycjemgr.pl